ukryj stronę

Aktualności

Bądź kumplem, nie dokuczaj!

Izolowanie, wrogość czy wyzwiska ze strony rówieśników - doświadcza ich ponad połowa uczniów szkół podstawowych. Właśnie rusza kampania Cartoon Network "Bądź kumplem, nie dokuczaj", której Ambasadorem jest Grzegorz Krychowiak!


    

„Bądź kumplem, nie dokuczaj” to akcja, której organizatorzy zwracają uwagę na problem dokuczania wśród dzieci. Cartoon Network, Fundacja Dzieci i Niczyje i Grzegorz Krychowiak zachęcają w niej do koleżeńskich zachowań: traktowania każdego tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani, bycia przyjaznym dla każdego, oraz mówienia o tym, jeśli nam, lub komuś z naszego otoczenia dzieje się krzywda! 


Każdego dnia do naszego Telefonu dzwoni i pisze wiele dzieci, które doświadczyły przykrego zachowania ze strony swoich rówieśników. Wiemy, że dokuczenie, wyśmiewanie, czy obgadywanie do bardzo poważne problemy.

 

Jeśli doświadczasz niekoleżeńskich zachowań, możesz liczyć na nasze wsparcie i pomoc! Linia 116 111 jest obsługiwana codziennie od 12:00 do 22:00 a wiadomość przez www.116111.pl/napisz możesz wysłać przez całą dobę! 


Zapraszamy Was też do naszej strefy wiedzy oraz na stronę internetową BadzKumplem.CartoonNetwork.pl, na której znajdują się materiały na temat radzenia sobie z dokuczaniem!